Aziz Yıldırım’ın zeytinağı Edremit’ten

Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde, faaliyet göstenen bir zeytincilik işletmesi, sipariş üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a, adına özel tasarım ve paketleme yapıp 5’er litrelik tenekeler halinde sızma zeytinyağı gönderiyor.

10 Aralık 2016 Cumartesi, 17:58

Edremit’te zeytin ve zeytinyağı üretimi ve satışı yapan işletme Fenerbahçe Spor Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım için özel olarak zeytinyağı gönderiyor.

: BALIKESIR'IN EDREMIT ILCESINDE, FAALIYET GOSTENEN KOCASEYIT ZEYTINCILIK ISLETMESI, SIPARIS UZERINE FENERBAHCE SPOR KULUBU BASKANI AZIZ YILDIRIM'A, ADINA OZEL TASARIM VE PAKETLEME YAPIP 5'ER LITRELIK TENEKELER HALINDE SIZMA ZEYTINYAGI GONDERIYOR.(FOTO: FATIH EMRAH ERDOGAN / EDREMIT, DHA)

Firma, 6 ayda bir verilen sipariş üzerine 5’er litrelik tenekelerde özel olarak hazırladığı, üzerinde ‘Efsene Başkan Aziz Yıldırım’ yazan toplam 20 litre naturel sızma zeytinyağını Başkan Yıldım’a gönderiyor.

BALIKESIR'IN EDREMIT ILCESINDE, FAALIYET GOSTENEN KOCASEYIT ZEYTINCILIK ISLETMESI, SIPARIS UZERINE FENERBAHCE SPOR KULUBU BASKANI AZIZ YILDIRIM'A, ADINA OZEL TASARIM VE PAKETLEME YAPIP 5'ER LITRELIK TENEKELER HALINDE SIZMA ZEYTINYAGI GONDERIYOR.(FOTO: FATIH EMRAH ERDOGAN / EDREMIT, DHA)

Aziz Yıldırım’ın zeytinyağı ihtiyacını yıllardan bu yana kendi işletmelerinden karşıladığını belirten Kocaseyit Zeytincilik İşletmesi, sahibi Zafer Soykara, şöyle dedi:

“Önceki gün Aziz Bey, bizzat bizleri arayarak yine zeytinyağı siparişinde bulundu. Toplam 20 kilo zeytinyağı isteyen Aziz Bey, Kocaseyit zeytinyağımızı çok beğeniyor. Biz de kendisine özel tasarım ve paketleme yapıp 5’er litrelik dört teneke zeytin yağını gönderiyoruz. Başkanımıza deniz suyu ile yaptığımız kırma zeytinden de gönderdik.”

DHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz