Ters Sow 1’e 15 sattı

‘Hayata düz bakmamasıyla’ bilinen Fenerbahçe’nin Senegalli forveti Moussa Sow’un ters forması yok satıyor. Fenerbahçe iki haftadan az bir sürede 1.5 milyon TL’yi kasasına koyarken normal sezonda Sow’a olan forma satış talebinin 15 katı şu an için ters Sow formalarıda gözleniyor. Şirket W harf için ekstra sipariş vermek zorunda kalmış.

10 Aralık 2016 Cumartesi, 17:58

Fenerium’da Moussa Sow fırtınası devam ediyor… Alınan bilgilere göre Fenerium 27 Kasım’dan düne kadar Moussa Sow’un isminin röveşata golüne atıfla ters basıldığı formanın satışından 1.5 milyon TL kazandı.

Takım formanın satışa çıktığı ilk pazartesiyi (28 Kasım) takip eden üç gün 4.200 adetlik satış gerçekleştirdi. Daha sonraki günlerde röveşata goller geldikçe Sow’un forma satışı 10.000’e yaklaştı.

Sadece Beşiktaş’la oynanan derbi maçının olduğu gün 3 Aralık Cumartesi 4 bintane ters Sow forması satıldı.

Yetkililer Sow’un ters formasının satışlarına ciddi bir talep olduğunu talebi yetiştirmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını formaya basılacak ‘W’ harf kalıbı için esktra sipariş verildiğini belirtti.

15 KATI TALEP VAR

Alınan bilgilere göre Sow’a özel bir forma yapma fikri Fenerium tarafından taraftarların sosyal medya paylaşımlarından sonra ortaya çıkmış.

Moussa Sow’un ters forması 31 Aralık tarihine kadar 155 TL’ye Fenerium’lardan satın alınabilecek.

Fenerium stoklarını iyi yönetmesiyle bilinen bir şirket. Sozcu.com.tr’nin ulaştığı bilgilere göre normal sezonda planlanan Sow forması satışının 15 katı bir talep şu an için ters Sow formalarında söz konusu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz