Eda Ece, kural tanımadı!

Genç oyuncu Eda Ece, önceki gece alkollü olduğunu umursamadan direksiyon başına geçti. Trafik kontrolünde yakayı ele veren Ece’nin ehliyetine el konuldu. Güzel oyuncu, kuralsız tavrına ise umursamadan güldü…

16 Aralık 2016 Cuma, 19:35

Şu sıralar Gupse Özay ve Buğra Gülsoy’la rol aldığı ‘Görümce’ filminin heyecanını yaşayan Eda Ece, kural tanımadı! Önceki gece filmin başarısını arkadaşlarıyla bir mekanda kutlayan güzel oyuncu, alkolü fazla kaçırınca olanlar oldu. Alkollü olduğunu umursamadan direksiyon başına geçen Ece, Etiler’deki rutin trafik kontrolüne takıldı. Ünlü oyuncu, trafik polisinin uzattığı alkolmetreyi üfleyince 0.86 promil alkollü olduğu anlaşıldı.

844 TL DE PARA CEZASI KESİLDİ
Trafik polisleri, yasal sınırı geçmesinden dolayı oyuncunun ehliyetine 6 ay el koydu. Hakkında cezai işlem yapan memura başta “Ehliyetimi aldığınıza inanmıyorum” diyerek tepki gösteren güzel oyuncu, daha sonra kendisine uzatılan evrakları imzaladı. Ayrıca 844 lira para cezası da kesilen Ece, daha sonra bir arkadaşını arayıp kendisini almasını istedi. Oyuncunun olayı telefonda gülerek anlatması ise “Pes” dedirtti….

26 yaşındaki güzel oyuncunun kuralsız gecesi pahalıya patladı. Ece’nin ehliyetine 6 ay el konuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz