SOL SABİT
SAĞ SABİT
İstanbul
10 Aralık, 2023, Pazar
 • DOLAR
  28.99
 • EURO
  31.22
 • ALTIN
  1866.6
 • BIST
  7913.76
 • BTC
  43919.177$

Koronavirüs çıplaklar kampında yayıldı

Koronavirüs çıplaklar kampında yayıldı
Burada herkes yakın temas halinde ve çıplak... Koronavirüs vakaları tavan yaptı.
HEPİ HABER ÖZET ALTI

Akdeniz'e kıyısı olan bu kentin her noktasında kıyafetsiz dolaşabilmek yasal. Eş değiştirme partileriyle ünlü olan nüdist merkezi kentte yazları nüfus 40 bine kadar çıkıyor ve dünyada en kalabalık nüdist topluluğunun yaşadığı yer olarak görülüyor. Son dakika haberine göre koronavirüs vakalarında patlama yaşanırken, yetkililer ikinci dalga konusunda uyarı üstüne uyarı üstüne uyarıda bulunuyor. İşte tüm detaylar...

Koronavirüs salgını dünyaya diz çöktürmeye ve hızla yayılmaya devam ediyor. Daha pek çok ülke henüz pandeminin ilk dalgasını bile kontrol altına alamamışken ikinci dalga çoktan yayılmaya başladı bile. Avrupa'daki pek çok ülkede ikinci virüs dalgası paniği yaşanıyor.

Bu ülkelerden biri de Fransa. Dünyanın en kalabalık nüdist merkezi Cap d'Agde'de yaklaşık 100 kişinin koronavirüs pozitif çıkması ve eve dönen 50 kişinin hastalanması, Fransa'daki vakaların artması eğilimine tuz biber ekmişti.

Fransa'nın Akdeniz kıyısında bulunan ve natüristlerin tercih ettiği Cap d’Agde tatil beldesinde artan Kovid-19 vakaları nedeniyle alarm verildi ve durumun düşünülenden çok daha ciddi olduğu ortaya çıktı

Cap d'Agde, Avrupalı ​​nüdistlerin çoğu ve on binlerce swinger için, geleneksel bir yaz destinasyonu haline geldi. Ancak buradaki koronavirüs salgını, alternatif yaşam tarzlarına rahatsız edici bir ışık tuttu.

Fransa'da 24 saatte 7 bin kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla vaka sayılarında patlama yaşandı. Hérault'un güney bölgesi ve özellikle Cap d'Agde, en büyük vaka artışlarının görüldüğü yer oldu. Hérault'un güney bölgesi ve özellikle ülkenin, çıplak dolaşmanın yasal olduğu güney kenti Cap d'Agde, en büyük vaka artışlarının görüldüğü yer oldu.

"Village naturiste" olarak bilinen tesis, yaklaşık bir düzine swinger kulübü ve saunasının yanı sıra çiftlerin yeni insanlarla tanışıp yakınlaşmaları için erotik gece kulüpleriyle ünlü.

Fransız sağlık yetkilileri pazar günü yaptıkları açıklamada natüristlerin uğrak yeri olan Cap d’Agde kasabasında yaklaşık 100 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirterek salgını "çok endişe verici" diye niteledi.

Bir swinger çift BBC'ye yaptığı açıklamada "Herkes gün boyu yakın temas halinde ve elbette çıplak." dedi.

  Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


  • 0
   SEVDİM
  • 0
   ALKIŞ
  • 0
   KOMİK
  • 0
   İNANILMAZ
  • 0
   ÜZGÜN
  • 1
   KIZGIN

  Facebook Yorum

  Yorum Yazın

  E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.