SOL SABİT
SAĞ SABİT
İstanbul
25 Temmuz, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  35.99
 • ALTIN
  2501.8
 • BIST
  10871.48
 • BTC
  64938.682$

Polisleri striptizci zannettiler

Polisleri striptizci zannettiler
Gizli seks partisine polis baskın yaptı. Partiye katılanlar polisi striptizci zannetti.
HEPİ HABER ÖZET ALTI

Covid19 tedbirleri kapsamında Arjantin'de gerçekleşen polis baskını ciddiye alınmadı. Gizli seks partisi katılımcıları polis güçlerini görünce tebessüm edip eğlenmeye devam etti. Parti katılımcıları yerine bu kez polis tepkisizlik nedeni ile şaşkına döndü. 

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in 380 km güneyindeki Mar del Plata şehrinde düzenlenen gizli seks partisinde, 20 çiftin Kovid-19 kısıtlamalarını ihlal ettiği ortaya çıktı. İhbarda bulunan kişinin, çiftlerin çiftliği "Sıradışı şeyler için" kullandığından şikayetçi olması üzerine polis şehirden uzak bir yerdeki çiftlikte verilen partiye gitti.

Polis memurları binaya girince evin şamdanlarla süslendiğini, mor bir ışıkla aydınlatıldığını ve seks videoları oynatıldığını gördü. Yerel internet gazetesi Infobae'ye konuşan bir polis kaynağı "Birden bizim de gösterinin bir parçası, striptizci olduğumuzu düşündüklerini fark ettik" dedi.

Swinger partisindeki konuklardan bir kadının, polis memurlarından birine yaklaşıp "Ne güzel gözlerin var, beni tahrik ediyorsun" dediği belirtildi.

Adli bir kaynak da "Partinin temasının ne olduğunu biliyorduk çünkü başka şeylerin yanı sıra o esnada izlenen videoyu da görmüştük" ifadelerini kullandı.

Mar del Plata'nın genel güvenlik sekreteri Gustavo Jara, çiftlerin "Saygılı olduğunu ve yaşananlara dair şaka yaptıklarını" söyledi.

"Çoğu kişi biz vardığımızda ne olduğunu bilmiyordu" diyen Jara, "Striptizci olmadığımızı anladıklarında içlerinden biri bize 'Ah, gösteri hoşumuza gitti. Hem komik hem de absürttü' dedi" ifadelerini kullandı. Geçen hafta sonu düzenlenen partideki herkese para cezası verilecek.

KISITLAMALAR BÖLGE BÖLGE DEĞİŞİYOR

Arjantin'de toplu halde bir araya gelmeye yönelik kısıtlamalar bölgeden bölgeye değişiyor. Mar del Plata'nın da dahil olduğu Buenos Aires eyaletinde, maske takıp iki metrelik mesafeyi korumaları şartıyla en fazla 10 kişinin bir arada bulunmasına izin veriliyor.

Covid-19 vakalarındaki artıştan sonra Arjantin yolculara daha katı kısıtlamalar getirdi. Bu kapsamda başka Avrupa ülkelerinin yanı sıra Birleşik Krallık kalkışlı uçuşlar yasaklandı, Arjantin vatandaşlarına, sakinlerine ve havayolu şirketlerinin ve başka seyahat acentelerinin personeline giriş sınırlaması uygulandı. Ülkeye giren herkesin 72 saat içinde PCR testi yaptırması gerekiyor.

Arjantin Sağlık Bakanı Gines Gonzalez Garcia, çarşamba günü virüsün yayılmasını kontrol altına almak ve daha katı tecrit önlemleri uygulamak durumunda kalmamak için halkı her türlü tedbiri almaya çağırdı.
Garcia, "Daha fazla kısıtlamadan kaçınmak için önlemlerin, bakımın ve sağlık düzenlemelerine uymanın elzem olduğu ince bir çizgide yürüyoruz" dedi.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.